66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
+48 608 055 656
romani_dance@o2.pl

Warsztaty, Kursy, Lekcje

WARSZTATY TAŃCA CYGAŃSKIEGO

TANECZNA PODRÓŻ W RYTMIE DAWNEGO, CYGAŃSKIEGO ŻYCIA


Oferuję warsztaty tańca cygańskiego, które klimatem wpisują się w rytm taborowego życia. Zimą wozy taboru zatrzymywały się. Był to czas tańca, muzyki i śpiewu. Z nastaniem wiosny przygotowywano się do dalszych wędrówek, otwierano się na nowe doznania, poddawano odradzającej się wiosennej energii. Lato było czasem pięknych wędrówek oraz odkrywania tego co nieznane, czasem obdarowywania innych radością z ich kultury. Cyganie byli bowiem ludem wolnym, nie przywiązanym do jednego miejsca. Nasze warsztaty tańca cygańskiego inspirowane są tymi historiami i atmosferą.

CZYTAJ DALEJ

MUSICAL DANCE – Broadway Jazz z elementami gry aktorskiej


Musical Dance – Broadway Jazz z elementami gry aktorskiej! Wspólnie spróbujemy zagłębić się w najsłynniejsze musicale! Zafundujemy sobie taneczną podróż w czasie!
Musical Dance jest pełen różnorodnych odcieni. W tańcu musicalowym wyrażamy całą gamę uczuć, które później przenosimy na scenę w światło reflektorów. Technika ta pomoże wykształcić umiejętność wyrażania emocji w tańcu! Zmusi do pracy nad świadomością ciała, czyli nad najważniejszym instrumentem tancerza i aktora.

CZYTAJ DALEJ

Taniec Orient

Bollywood dance to energetyczna mieszanka różnorodnych stylów tanecznych, począwszy od klasycznych tańców indyjskich, poprzez arabski taniec brzucha, aż po elementy zachodniego hip-hopu czy jazzu. Powstał na podstawie choreografii, które są nieodłączną częścią każdej indyjskiej produkcji.

CZYTAJ DALEJ

Bellydance! Taniec Brzucha!

Taniec brzucha – przy świetnej zabawie zapoznacie się z techniką i podstawowymi figurami, tak aby efektem końcowym była kobieca i radosna choreografia. Taniec brzucha jest niezwykle zmysłowy, to orientalna kobiecość w każdym ruchu! To również niezwykła forma ekspresji, która na pewno wniesie w wasze życie wiele zmysłowości i pasji.

CZYTAJ DALEJ

EnglishFrenchGermanPolishRussianSpanish