66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
+48 608 055 656
romani_dance@o2.pl

Oferta Studio ’22

Zajęcia kierowane są do wszystkich grup wiekowych, tj. dzieci i młodzieży, dorosłych oraz grup senioralnych. Zajęcia to mieszanka ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych. Obecnie spotkania prowadzone są na zamówienie Domów i Ośrodków Kultury, Szkół Tańca, Grup Zorganizowanych – w zależności od zapotrzebowania. Zapraszam do kontaktu.

Na dobry początek w ofercie:

Zajęcia solo dance, relaksujące – taniec orient – bellydance i bollywood, gypsydance, Broadway Jazz,

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych to porządna dawka energii podczas regularnych spotkań, gdzie przy świetnej zabawie Panie zapoznają się z techniką i podstawowymi figurami tanecznymi, tak aby efektem końcowym była kobieca i radosna choreografia. Program stworzony z myślą o tych, którym bliżej jest do nowoczesnych muzycznych brzmień, nowych tanecznych trendów i niecodziennych połączeń choreograficznych. Technika ta pomoże wykształcić umiejętność wyrażania emocji w tańcu! Zmusi do pracy nad świadomością ciała, czyli nad najważniejszym instrumentem tancerza i aktora.
Gwarantuję, że Panie otrzymają ogrom pewności siebie, co przełoży się na życie codzienne. Jednocześnie subtelne i fantazyjne ruchy pomogą się zrelaksować po dniu w pracy i szkole oraz zapomnieć o wszystkich problemach i napięciach.

Kolejna oferta to zajęcia o tej samej tematyce kierowane do Seniorów w formie regularnych lekcji realizowanych w trakcie tygodnia (po 2h) dla wybranej grupy Seniorów, gdzie realizujemy zajęcia ruchowo-taneczne pod kątem stworzenia mini programu artystycznego. Program art można prezentować podczas Przeglądów Zespołów Senioralnych, Dni Seniora lub innych wydarzeń okolicznościowych związanych z przeglądem amatorskiej twórczości senioralnej jak i wydarzeń organizowanych w gminie.

Program zajęć jest stworzony specjalnie na potrzeby osób starszych. Jest on dostosowany do potrzeb osób z ograniczoną ruchowością, jednakże daje tyle samo radości i zadowolenia co wszystkim uczestnikom moich dotychczasowych spotkań.
W programie uwzględniam także ćwiczenia gimnastyczne, koordynacyjne, korekcyjne, choreo-terapeutyczne oraz relaksacyjne, które podnoszą ogólną sprawność ruchową uczestników.

Zajęcia taneczne, umuzykalniające, ogólnorozwojowe – mixdance

Dzięki uczestnictwu w lekcjach dzieci i młodzież mogą wiele zyskać, odkryć swoje zdolności i nabrać pewności siebie. Wspólnie pracujemy nad koordynacją ruchową oraz poprawiamy koncentrację.

Taniec to bezustanna zabawa, która rozwija i uczy, a jednocześnie relaksuje. Podczas zajęć kształtujemy poczucie rytmu, uczymy się interpretować muzykę, a także poprzez uczenie się dostosowanych do wieku dzieci sekwencji ruchowych, rozwijamy funkcje poznawcze takie jak pamięć, koncentracja, wyobraźnia przestrzenna i spostrzeganie.

Staramy się uwrażliwić dzieci na muzykę poprzez ćwiczenie pamięci muzycznej, ruchowej i przestrzennej, zabawy ilustracyjne, ćwiczenie koncentracji i dyscypliny ruchowej. Dzieci poznają podstawowe rytmy muzyczne.

Tańcząc dzieci nie tylko bawią się i uczą, ale kształcą również umiejętność współpracy w grupie, poznają zasady form towarzyskich i kultury tanecznej. W trakcie zajęć nabywamy umiejętności scenicznych, stąd też istnieje możliwość prezentowania nabyte umiejętności w pokazach podczas imprez okolicznościowych.

EnglishFrenchGermanPolishRussianSpanish