66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
+48 608 055 656
romani_dance@o2.pl

OFERTA – Warsztaty/Kurs/Lekcje Tańca Cygańskiego

OFERTA – Warsztaty/Kurs/Lekcje Tańca Cygańskiego


TANECZNA PODRÓŻ W RYTMIE DAWNEGO, CYGAŃSKIEGO ŻYCIA!


Oferuję warsztaty / kurs / lekcje tańca cygańskiego, które klimatem wpisują się w rytm taborowego życia. Zimą wozy taboru zatrzymywały się. Był to czas tańca, muzyki i śpiewu. Z nastaniem wiosny przygotowywano się do dalszych wędrówek, otwierano się na nowe doznania, poddawano odradzającej się wiosennej energii.

Warsztaty Tańca Cygańskiego w Berlinie


Lato było czasem pięknych wędrówek oraz odkrywania tego co nieznane, czasem obdarowywania innych radością z ich kultury. Cyganie byli bowiem ludem wolnym, nie przywiązanym do jednego miejsca. Nasze spotkania z tańcem cygańskiego inspirowane są tymi historiami i atmosferą.

Kurs Tańca Cygańskiego w Gorzowie Wlkp. 2019-2020


Warsztaty / kursy / lekcje tańca cygańskiego oferują nie tylko naukę ruchu i sekwencji tańca, choreografii. Inspirują również do zajrzenia w głąb siebie i odnalezienia tej zagubionej cząstki duszy… cygańskiej, wolnej i pierwotnej duszy. Inspirują do okrycia w sobie wdzięku i przekory, uśmiechu i żalu, miłości i zaskoczenia… oraz kobiecości.


Spotkania ukazują stare elementy tańca cygańskiego zarówno Polskiej jak i Ruskiej Romy, dają nowy impuls do działania, przebudzenia i zharmonizowania z rytmem ziemi. Poziom warsztatów / kursów / lekcji tańca: otwarty.

Jesienne Warsztaty Tańca Cygańskiego w Berlinie 2019


Warsztaty / kursy / lekcje tańca są przeznaczone są dla wszystkich: zarówno tych, którzy już trochę tańczyli, jak i tych, co nigdy jeszcze tego nie robili. Oferuję moc opowieści oraz zabawę tańcem połączoną z nauką spontanicznych ruchów i sekwencji tanecznych.
Na wybrane okazje przygotowuję kilkuminutowe show, taneczne improwizacje tworzące klimat dawnych taborów, krótkie warsztaty dla Gości w formie zabawy integracyjnej lub pełny spektakl przy udziale artystów pozostających we współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EnglishFrenchGermanPolishRussianSpanish