66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
+48 608 055 656
romani_dance@o2.pl

OFERTA – Warsztaty Musical Dance

OFERTA – Warsztaty Musical Dance


Musical Dance to forma tańca pełna różnorodnych odcieni. W tańcu musicalowym wyrażamy całą gamę uczuć, które później przenosimy na scenę w światło reflektorów. Technika ta pomoże wykształcić umiejętność wyrażania emocji w tańcu! Zmusi do pracy nad świadomością ciała, czyli nad najważniejszym instrumentem tancerza i aktora. Wspólnie spróbujemy zagłębić się w najsłynniejsze musicale! Zafundujemy sobie taneczną podróż w czasie!

Nocny Szlak Kulturalny, Gorzów Wlkp. 2019


Zajęcia z musical dance’u łączą broadway jazz z elementami aktorstwa. W czasie lekcji najpierw czeka Cię solidna rozgrzewka, a następnie praca nad techniką tańca oraz nauka fantastycznych choreografii. Często to właśnie uczestnicy zajęć mają możliwość ich współtworzenia! To właśnie Twój nastrój i emocje inspirują prowadzącego do tworzenia choreografii. Niekiedy będzie ona sentymentalna, innym razem energiczna, przepełniona radością, a nawet złością! Muzyka musicalowa jest pełna różnorodnych odcieni. Dlatego też w tańcu musicalowym będziesz mógł wyrazić całą gamę uczuć, które później będą mogli oglądać widzowie w świetle reflektorów. Te zajęcia pomogą Ci wykształcić w sobie umiejętność wyzwalania i wyrażania różnorodnych emocji w tańcu, czyli w praktyce oznaczają pracę nad świadomością ciała jako najważniejszego instrumentu tancerza i aktora. Zapewne znasz najsłynniejsze musicale i ich adaptacje filmowe. Musical dance to podróż w czasie i przestrzeni – teraz to właśnie Ty możesz wybrać się w tę fascynującą, taneczną podróż!

Nocny Szlak Kulturalny, Gorzów Wlkp. 2019


Musical Dance jest to styl taneczny prosto ze scen Broadway’u. Łączy elementy jazzu, modernu, klasyki i aktorstwa. Bywa również wzbogacany o elementy akrobatyczne. Na zajęciach choreografie przygotowywane są do znanych i lubionych utworów z musicali takich jak: Chicago, Grease, Koty czy Nine oraz kabaretowe w stylu Lizy Minelli czy Olgi Lipińskiej. W zależności od charakteru muzyki na sali panuje cały wachlarz emocji od smutku, nostalgii poprzez gniew, złość aż do euforycznej radości! Jeśli lubisz światła sceny i chcesz się poczuć jak główny bohater musicalu rodem z Brodway’u to zapraszamy na zajęcia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EnglishFrenchGermanPolishRussianSpanish