66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
+48 608 055 656
romani_dance@o2.pl

OFERTA – BOLLYWOOD DANCE

OFERTA – BOLLYWOOD DANCE


Bollywood dance to energetyczna mieszanka różnorodnych stylów tanecznych, począwszy od klasycznych tańców indyjskich, poprzez arabski taniec brzucha, aż po elementy zachodniego hip-hopu czy jazzu. Powstał na podstawie choreografii, które są nieodłączną częścią każdej indyjskiej produkcji.


Bollywood Dance to zajęcia dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, którzy doceniają piękno indyjskiej kultury wraz z jej egzotyczną muzyką, kolorowymi strojami i erotycznymi ruchami. To również świetna zabawa!
Do poprawnej interpretacji bollywoodzkich układów choreograficznych niezbędne jest zrozumienie związku tańca i teatru w indyjskiej kulturze. Dzięki temu, ruch staje się czymś więcej niż tylko przyjemną formą aktywności fizycznej. Rytmiczne kroki i zmysłowe ruchy rąk mogą uwodzić, wzruszać i porywać do tańca.

Występ Bollywood


Radosny Bollywood prócz niesamowitych wrażeń estetycznych zapewnia także korzyści dla zdrowia. Wzmacnia serce i mięśnie, modeluje sylwetkę, pomaga odkrywać kobietom swój seksapil oraz pewność siebie.

Bollywood Dance – Anna Dębicka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EnglishFrenchGermanPolishRussianSpanish