66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
+48 608 055 656
romani_dance@o2.pl

OFERTA – Belly Dance

OFERTA – Belly Dance

Taniec brzucha – przy świetnej zabawie zapoznacie się z techniką i podstawowymi figurami, tak aby efektem końcowym była kobieca i radosna choreografia.

Taniec brzucha jest niezwykle zmysłowy, to orientalna kobiecość w każdym ruchu! To również niezwykła forma ekspresji, która na pewno wniesie w wasze życie wiele zmysłowości i pasji.

Gwarantuję że otrzymacie ogrom pewności siebie, co przełoży się na życie codzienne. Jednocześnie subtelne i fantazyjne ruchy pomogą wam się zrelaksować po dniu w pracy oraz zapomnieć o wszystkich problemach i napięciach.

Jeśli chcesz poprawić swoją kondycję oraz atrakcyjność seksualną, taniec brzucha będzie na to świetnym sposobem. Regularne wykonywanie tego tańca ma bardzo pozytywny wpływ na sylwetkę. Regularnie wykonywany taniec brzucha pozwala uzyskać wyraźne wcięcie w talii, zaokrąglić linię bioder, wzmocnić mięśnie nóg, ramion, grzbietu i mięśni brzucha. Dzięki tej aktywności fizycznej, sylwetka nabiera ładnych kształtów, a co za tym idzie staje się bardziej kobieca i seksowna. Odpowiednio dobrany układ umożliwia poprawę kształtów u różnych typów figur.

TANIEC BRZUCHA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EnglishFrenchGermanPolishRussianSpanish