66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
+48 608 055 656
romani_dance@o2.pl

Spotkania z kulturą

Spotkania z kulturą

Gorzowski Tydzień Seniora 2019 – występy i zabawa integracyjna

Spotkania z kulturą to zarówno warsztaty taneczne jak i spotkania tematyczne związane z kulturą, muzyką, poezją i opowieściami w wybranych klimatach. Dotychczas realizowane projekty to Wieczór Cygański, Bollywood Evening, Spotkanie w latach 20-tych, Country i Dziki Zachód oraz kabaretowe i teatralne!

Program warsztatów jest stworzony specjalnie na potrzeby imprezy i całego przedsięwzięcia kulturalnego. Jest on również dostosowany do potrzeb osób z ograniczoną ruchowością, jednakże daje tyle samo radości i zadowolenia co wszystkim uczestnikom moich dotychczasowych spotkań.

Dzień Dziecka 2019 – Poszukiwacze Zaginionych Przygód

Spotkanie tematyczne to program artystyczny z udziałem zaprzyjaźnionych artystów, który zawiera utwory wokalno-taneczne, gry i zabawy integracyjne, konkursy, mini spektakle oraz spektakle pełnometrażowe. Na specjalne zamówienia program przeplatany jest poezją oraz opowiadaniami – najczęściej humorystycznymi.

Spotkanie tematyczne realizujemy na życzenie klienta w formie programu artystycznego opisanego wyżej, z możliwością rozszerzenia go o mini warsztat i zabawę integracyjną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EnglishFrenchGermanPolishRussianSpanish