66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
+48 608 055 656
romani_dance@o2.pl

Wspieram! II Gorzowski Tydzień Seniora

Wspieram! II Gorzowski Tydzień Seniora

Inauguracja II Gorzowskiego Tygodnia Seniorów odbyła się 7 października 2019r. na gorzowskim Kwadracie. Po oficjalnym otwarciu całej imprezy zaprezentowały się rodzime zespoły śpiewaczo – taneczne. Było energicznie i wesoło. Pogoda dopisała.

Inaugurację zamknął występ artystyczny Stowarzyszenia Art-Drama, gdzie młodzi aktorzy zaprezentowali się we fragmentach Ślubów Panieńskich Aleksandra Fredry w reż. Dominika Jakubczaka. Następnie na scenie pojawił się zespół taneczny “GORZOWSKIE SENIORKI W AKCJI”, który zaprezentował się w programie cygańskim – mojej choreografii. Gościnnie wystąpiły gorzowskie artystki Urszula Pomorska wraz z najmłodszą tancerką tańca cygańskiego w Gorzowie Wielkopolskim oraz jej córką – Hanną Pomorską.

W środę 9 października odbywają się WARSZTATY TANECZNE p.n. “KOLOROWY MIX TANECZNY DLA PAŃ I PANÓW”. Popłyniemy w klimatach latino i flamenco! Zawiruje parkiet i pójdą w ruch wachlarze!

Wydarzenie realizowane jest w ramach II Gorzowskiego Tygodnia Seniorów!
Jest to wydarzenie, które ma zachęcić gorzowskich seniorów do aktywnego stylu życia poprzez udział w przygotowanych dla nich atrakcjach, warsztatach i wydarzeniach.
To jedno z największych wydarzeń integrujących środowiska seniorów w naszym mieście. Na przybyłych uczestników czekają liczne atrakcje. ZAPRASZAM!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Translate »